Методичний тиждень циклових комісій

ПЛАН ЗАХОДІВ

методичного тижня циклових комісій

математичної підготовки і професійної та практичної підготовки

(спеціальність «Прикладна математика»)

з 08.04.2019 р. по 12.04.2019 р.

Назва заходу Термін проведення Учасники Відповідальні

Робота зі студентами

1. Виставка творчих робіт на математичну тематику 08.04 Студенти коледжу Тринога Л.О.

Ковбас Л.П.

Драган О.Б.

2. Виставка-презентація геометричних фігур до занять з дисципліни «Математика» 08.04 Студенти груп ДО-21, ДО-22, ДО-23, ДО-24 Драган О.Б.

Ковбас Л.П.

3. Гра «Що? Де? Коли?» 09.04 Студенти спеціальності «Прикладна математика» Гой Т.П.

4. Виставка проектів 09.04 Студенти спеціальності «Початкова освіта» Тринога Л.О.

5. Відкрите заняття на тему: «Програмування циклів. Цикл з параметром for. Реалізація геометричних фігур з використанням вкладених циклів» 10.04 Студенти групи ПМ-11 Василів М.М.
6. Вистава «Крейzі» за твором Світлани Новицької

10.04 Студенти групи ПМ-41 Лабачук О.В.
7. Турнір з настільного тенісу між викладачами та студентами спеціальності «Прикладна математика» 11.04 Студенти спеціальності «Прикладна математика» Викладачі ЦК

Робота з викладачами циклових комісій

8. Засідання циклових комісій у формі круглого столу 12.04 Голови циклових комісій

Гой Т.П.,

Драган О.Б.,

члени циклових комісій

Голови циклових комісій

математичної підготовки      і

професійної та практичної підготовки                                Гой Т.П.

(спеціальність «Прикладна математика»)                                    Драган О.Б.