Студенти Івано-Франківського коледжу взяли участь у семінарі на тему: «Булінг у колективі»

21 березня студенти Івано-Франківського коледжу, що проживають у  гуртожитку №4, з  секретарем навчальної  частини Івано-Франківського коледжу Соболевським В.Р. та головою профбюро Івано-Франківського коледжу Пилипишак С.І. взяли участь у семінарі на тему: «Булінг у колективі» який проводився відділом виховної роботи  ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Васил Стефаника». Студенти охоче обговорювали дану  проблему. Були зацікавлені у її вирішенні . Зрозуміли, що таке булінг. Проаналізували особливості його видів. З’ясували, хто найчастіше стає жертвами такого натиску, а хто є агресором; як діяти у подібних ситуаціях; чим відрізняється булінг від конфлікту” На семінарі також були присутні студенти спеціальності «Початкова освіта». Це був хороший досвід для них, адже з проблемою булінгу вони можуть зіткнутися у майбутньому, оскільки обрали професію вчителя.

Семінар виявився дуже цікавим та корисним для студентів .