12 березня 2019 р. студенти Івано-Франківського коледжу групи ПО-45 разом із студентом-практикантом спеціальності «Політологія» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відвідали комедійну виставу «Оце так Анна…!» у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка. Комедія, поставлена Орестом Пастухом. У ній зіграли івано-франківські артисти: Юрій Вихованець, Тетяна Гірник, Євгеній Холодняк, заслужені артистки України Галина Баранкевич, Любов Ніколаєнко.
Вистава подарувала студентам та всім глядачам купу позитивних емоцій та хороший настрій на весь вечір.
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/03/IMG_20190312_175909.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/03/IMG_20190312_175915_1.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/03/IMG_20190312_180243.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2019/03/IMG_20190312_182035.jpg)