«Хай у серці зоріє святе ім’я Генія».

Шевченко- він такий один,

Такого більше не було й не буде.

Слова його звучатимуть завжди,

Допоки будуть жити в світі люди…

О.Понзюк

Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і  величного митця, людини планетарного масштабу.

Із нагоди відзначення 205-річчя  від дня народження Т. Г. Шевченка, із метою вшанування пам’яті реформатора української мови, основоположника української літератури, популяризації його літературної та мистецької спадщини, культурного розвитку молодих громадян України у  коледжі  проведено Шевченківські дні, які проходили під гаслом «Хай у серці зоріє святе ім’я Генія».

11.03. студенти групи ПО-15 разом із викладачем Скиданчук О.М. провели виховний захід на тему: « Хай святиться думка Твоя, Кобзарю!»

12.03 студенти групи ДО-21 разом із викладачем Багрій М.А. провели літературну вікторину «Цвіте дивограєм Тарасове слово».

Метою проведення  було показати велич і неповторність творчої спадщини Т. Шевченка, її значення для розвитку української літератури. На сучасному етапі розвитку України саме Т.Г. Шевченко та його творчість є духовними наставниками, прикладом справжньої відданості і любові до рідної землі.