У четвер 9 травня 2024 року студентки Івано-Франківського фахового коледжу групи ПО-25 разом із викладачем історії Максимцем Богданом Володимировичем провели захід до Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років, а також Дня Європи.
8 травня – день, коли ми вшановуємо пам’ять про тих, хто стояв на захисті свободи та миру. Нехай цей день нагадує нам про важливість мирного співіснування та толерантності, а також про нашу відповідальність перед майбутніми поколіннями.
Пам’ятаймо героїзм тих, хто боровся проти нацизму та шануймо пам’ять тих, хто пожертвував своїми життями за перемогу у Другій світовій війні. Нехай їхні подвиги завжди будуть нам нагадувати про важливість згоди та волі. Слава Україні!
Підготувала студентка групи ПО-25 Сарахман Софія
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2024/05/image_6483441-6.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2024/05/image_50728961-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2024/05/image_50765313-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2024/05/image_50768129-scaled.jpg)