Ми – студенти!!!

Студентство – найкраща пора життя, а студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини.

Перше знайомство зблизька студентів групи ПО-15 відбулося у мальовничому парку ім. Т. Шевченка. Куратор групи, Скиданчук О.М., запропонувала провести виховну годину на свіжому повітрі.

Мрійливий танець жовтогарячого листя, що опадає, спів пташок, стукіт жолудів, каштанів і горіхів, котрі то тут, то там порушують затишок осіннього парку, посприяв затишному спілкуванню, обміну враженнями, які отримали від перших занять.

– «Ми мали можливість більше часу провести разом, познайомитися ближче. Загалом день пройшов насичено і різноманітно. Панувала дружня атмосфера» – поділилася думками староста групи Чернецька Уляна.

Після такого щирого і незвичного спілкування, було вирішено частіше збиратися разом. Ділитися успіхами і поразками. Допомагати один одному в прикрих ситуаціях.

Тож до нових зустрічей!

З повагою група ПО-15!