У мистецтві є кілька неофіційних термінів, які маловживані у науковій літературі, але надзвичайно важливі для формування світогляду дітей, які обрали творчість ціллю свого життя. Це – надивленість, наслуханість і післясмак. Саме в площині цих процесів виробляється власний художній смак, відчуття мистецького стилю, формуються вподобання, система ідеалів, на фоні захоплення чужими ідеями виникають нові, в судженнях з’являється: “ні, це не моє” або “я теж так хочу!”…
От ми і ходимо в гості… щоб подивися, придивитися, надивитися… Група Дизайнерів та куратор Никорак Н. Ю.
Різножанрові, різностильові, технічно досконалі роботи… вражень – море, думок та ідей – ще більше… А я спостерігаю за дітьми та знимкую, бо їхні емоції вартують окремого допису…
Кураторські походеньки з студентами Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ – не забуваємо минуле, опираємося на сучасне, щоб мати майбутнє…
![](https://ifcpv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/104/2023/11/401770688_2555471467945383_6489445787374003190_n.jpg)
![](https://ifcpv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/104/2023/11/401769986_2555470967945433_7955146482848254400_n.jpg)
![](https://ifcpv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/104/2023/11/401847400_2555471194612077_5431168890781722332_n.jpg)
![](https://ifcpv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/104/2023/11/401759272_2555470621278801_876494616371623014_n.jpg)
![](https://ifcpv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/104/2023/11/401841125_2555471207945409_4027377208852702168_n.jpg)
![](https://ifcpv.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/104/2023/11/401838005_2555470634612133_7155622558422295052_n.jpg)