Педагогічна практика студентів факультету фізичного виховання і спорту в Івано-Франківському фаховому коледжі

Закріплення теоретичних знань шляхом їх практичної реалізації – важлива складова формування необхідних компетентностей майбутніх педагогів. Саме тому, навчальна практика здобувачів вищої освіти є невід’ємною частиною освітнього процесу.

Так, протягом вересня-жовтня поточного навчального року, на базі Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проходять навчальну практику магістранти факультету фізичного виховання і спорту спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура),  в рамках якої не лише отримують перший педагогічний досвід але й діляться власними вміннями із студентами. Зокрема здобувачем вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» – Олександром Библюком проведено показове заняття, у формі майстер-класу, із самооборони на якому він продемонстрував студентам коледжу основи захисних дій в ситуаціях різного роду протиправного нападу та методику їх навчання. Після жвавої розминки усі присутні перейшли до відпрацювання прийомів самооборони в парах і групах, з неабиякою зацікавленістю.

Також студенти-практиканти під супроводом вже досвідчених наставників-педагогів коледжу знайомляться зі спортивно-масовою роботою, що ведеться із здобувачами освіти, зокрема особливостями функціонування секцій з різних видів спорту, плановою, навчально-методичною та звітною документацією тощо.