Брейн-ринг на юридичному відділенні коледжу

Брейн-ринг – це відома гра, в основі якої проводяться змагання, де стартом є складне цікаве запитання,  а фінішем – відповідь. Необхідно швидко зреагувати, адже  час обмежений. Така інтелектуальна гра сьогодні була проведена і в нашому коледжі серед 7-ми команд. Присвячене це дійство було відзначенню професійних свят Дня туризму та Дня юриста.

Студенти були позитивно заряджені і налаштовані на чесну боротьбу. Кожна команда проявила себе та показала свій рівень знань. Проте, для студентів важливішим було логічне мислення, швидкість реакції та вміння приймати правильне рішення. У підсумку, призові місця здобули такі команди:

1-е місце – Т-21🥇

2-е місце –  ПР-42🥈

3-є місце –  ПР-21🥉

Ця легка атмосфера позитиву розвіяла навчальну тривожність і додала студентам енергії!