31 травня відбувся захист курсових проєктів здобувачів фахової передвищої освіти 3 курсу. На захисті були присутні директор коледжу Юрій МОСКАЛЕНКО, викладачі та керівники проєктів ЦК профеійної та практичної підготовки спец. «Дизайн»:
Ірина СТРЕБКОВА, Ірина ЧМЕЛИК, Тетяна ФРАНЦУЗЕНКО, Оксана СОРОКА, Марія ПАЗИНЮК, Василь САЛАБАЙ та Володимир ШПІЛЬЧАК .
На захисті здобувачі фахової передвищої освіти підтвердили свої компетентності, такі як вміння застосовувати набуті знання у сфері професійної діяльності та вміння володіти практичними навичками з проєктування та технологій виготовлення об’єктів дизайну.
Варто відзначити проєкти дизайнерських розробок предметно-просторового середовища кабінету спеціальності «Дизайн», дитячих модульних меблів. Студенти мали можливість на захисті продемонструвати свої макети дизайну стіни громадського приміщення або макет ландшафту з генпланну. Роботи виготовляли своїми власними руками на предметі макетування (викладач Тетяна ФРАНЦУЗЕНКО).
Марія Пазинюк
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5942.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5946.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5945.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5948.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5953.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5955.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5950.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5957.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5958.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5960.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5962.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5961.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/img_5963.jpg)