2 червня відбулась настановча нарада зі студентами 2 курсу з питань організації та проведення навчальної (польової) практики.
Зі вступним словом виступила заступник директора коледжу з навчально- виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка звернула увагу присутніх на те, що дана практика належить до дослідницько-практичної діяльності , а тому має важливе значення в професійній підготовці студентів.
Керівник практики Сороколіта Ольга Володимирівна ознайомила здобувачів освіти з правилами техніки безпеки, з методичними рекомендаціями та підготовкою необхідної документації за час проходження навчально-польової практики.
Настановча нарада з питань організації і проведення навчальної практики студентів 2 курсу спеціальності 013 “Початкова освіта”
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-05_09-41-27-848-1024x576.jpg)