Студенти-дизайнери 4 курсу мали чудову нагоду особисто вручити намальовані власноруч і освячені ікони воїнам 72 окремої механізованої бригади імені Чорних запорожців під час зустрічі-презентаціі книжки поезій кулеметниці Оксани Рубаняк. Ікони спеціально для захисників створювалися в процесі вивчення дисципліни Основи іконографії з викладачами Василем Хоминим та Іриною Чмелик. Спілкування з захисниками було жвавим та позитивним, наповненим щирими емоціями, а також вдячністю всім воїнам, завдяки кому ми маємо можливість навчатися і займатися творчістю.
Ікона – це найбільший оберіг
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/06/photo_5458664423037192086_y-1024x580.jpg)