ВИПУСК 2022

8 липня 2022 року в Івано-Франківському фаховому коледжі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулось урочисте вручення дипломів  випускникам.

Перегорнуто ще одну сторінку. Ви стали на щабель вище на шляху до свого професійного зростання. Сьогодні перед вами відкриваються нові життєві обрії. Тож нехай вони будуть ясними, а диплом молодшого спеціаліста Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету  імені Василя Стефаника стане міцним фундаментом для нових звершень.

Бажаємо вам оптимізму, наполегливості, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів під мирним небом України. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії!
Нехай Вам щастить у нових звершеннях!

І буде мир і вишні зацвітуть

У рідному моєму краї.

Лелеки добру вістку принесуть:

«Кінець війні!» Ми ворога здолаєм.

І на світанку вмиється Земля

Ранковою холодною росою.

І на світанку пісня солов’я

А не ревіння літаків над головою.