Захист практики групи ПО-45

02.06.2022 р. відбувся захист безперервної педагогічної практики групи ПО-45 . Насамперед хочемо щиро подякувати дирекції коледжу за отримані знання, за бажання нам допомагати в такій нелегкій ситуації для всіх . А також дякуємо нашому керівнику Прокопів Л.М. за підтримку та влучні поради під час проходження практики.

Нажаль через становище країни всі студентки проходили практику дистанційно. Всім добре відомо, що дистанційне навчання складно дається молодшим школярам.
Але незважаючи на різні умови та перешкоди, які трапляються у кожній роботі, нам вдалося продемонструвати відмінний результат.
Ми намагалися не тільки проводити уроки, а й спостерігати за роботою вчителя і брати для себе щось корисне.