Захист виробничої (педагогічної) практики «Безперервна» групи ПО-42

2 червня відбувся захист виробничої (педагогічної) практики «Безперервна» групи ПО-42.

Зі вступним словом виступила Гоцуляк Катерина Іванівна – голова Циклової комісії дисциплін професійної та практичної підготовки спеціальності «Початкова освіта», яка побажала успіху в захисті практики.

Війна внесла свої корективи: багато студентів змушені були проходити практику за місцем фактичного проживання, а весь навчальний процес був дистанційним. Тим не менш, ці обставини дали змогу познайомитись та використати студентам цікаві освітні онлайн-платформи. Впродовж шести тижнів студенти мали змогу відвідувати і проводити уроки, уміло використовуючи теоретичні знання та практичні навички, набуті у коледжі.

Дякуємо Чупровській Марті Ярославівні за організацію практики, за те, що  стараєтесь створити для нас якнайкраще методичне забезпечення!

Ну і, особливо, ми дуже вдячні нашому керівнику-методисту, нашій другій мамі в коледжі, Вам Наталіє Василівно! За те, що до Вас завжди можна звернутись за підтримкою та порадою. Дякуємо за вашу руку допомоги завжди, коли вона нам так потрібна!

Ця практика стала для усіх нас прекрасним стартом для подальшого розвитку та праці над собою і своєю професією!

Студенти групи ПО-42!