НАРАДА ЩОДО ВИБОРУ ДОДАТКОВОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ НА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА»

2 червня відбулася онлайн-зустріч зі студентами ІІ курсу спеціальності «Прикладна математика» щодо вибору додаткової кваліфікації.

З вітальним словом виступила завідувач відділення Оксана Миколаївна Сидорук, яка наголосила на можливості вибору додаткової кваліфікації відповідно до навчального плану.

Про специфіку кожної кваліфікації, дисципліни, які вивчатимуть здобувачі освіти, та перспективи працевлаштування розповіли:

– Солонець Дмитро Михайлович, спеціаліст вищої категорії, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Прикладна математика»);

– Гой Тарас Петрович, доцент кафедри диференціальних рівнянь і прикладної математики університету , спеціаліст вищої категорії, викладач коледжу;

– Драган Оксана Борисівна, спеціаліст вищої категорії, викладач коледжу.

Студенти мали змогу поспілкуватися з викладачами й почути відповіді на запитання, які їх цікавили. Сподіваємося, вони зроблять правильний вибір!