Установчі документи

1.2. УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ

Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера коледжу в ЄДЕБО

Статут університету

Наказ МОН України №590 від 14.05.2014 про створення Івано-Франківського коледжу Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Наказ МОН України №192 від 15.12.2021 про перейменування відокремленого структурного підрозділу Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Положення про Відокремлений структурний підрозділ «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (зі змінами)

1.3 МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Наказ ректора №194 від 31.03.2021 «Про розподіл навчальних та допоміжних приміщень для Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж»