Дорогі викладачі, студенти, батьки та друзі! У передчасі Нового року та Різдва Христового дозвольте привітати вас найтеплішими словами!
Нехай прийдешній рік подарує вам красиві будні, збагачені Божим благословенням у кожному задумі та сповнені щирою любов’ю і щедрістю життєвих подарунків у реалізації креативних ідей, а минулий – залишить у серцях лише теплі спогади про неповторно-яскраві та вишукано-різьблені долею миті життя!
Нехай величне свято Різдва зігріє ваше серце вогником Господньої любові, втіленої у світлі Вифлеємської зірки, що сповістила про народження Спасителя! Нехай Божа благодать огортає ваші родини і збагачує щирою любов’ю, подарованою Ісусиком! Бажаємо вам зустріти Маленьке Дитятко у великому родинному колі, де кожен розділяє радість Різдва словами колядок і щедрих побажань!
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/12/00-311220.jpg)