Захист виробничої практики на 4-му курсі спеціальності «Туризм»

Випускники спеціальності «Туризм» незабаром завершують свій початковий етап професійного життя – навчання у Івано-Франківському фаховому коледжі. Також завершується і сезон виробничої практики.

Метою виробничої практики було закріплення у майбутніх фахівців туристичного обслуговування необхідних компетенцій, необхідних для практичної роботи: ознайомлення із інноваціями туристичної індустрії та ринку послуг і опанування передового досвіду організації виробничих й управлінських процесів; набуття навичок ділового спілкування із працівниками та клієнтами, вивчення психолого-етичних моментів ділової комунікації; формування професійних якостей особистості майбутнього фахівця. Характерною особливістю практики було те, що бази практики деяким студентам були запропоновані вдруге. Цей факт засвідчує бажання роботодавців мати в команді практикантів нашого коледжу, відзначає їх високу професійну підготовку для роботи на туристичних підприємствах.