Тур по Закарпаттю

Наші студенти спеціальності «Туризм і рекреація» разом з викладачкою Вольвин Е.М. та спеціалісткою профорієнтаційної роботи Іриною Любомирівною  здійснили неймовірну навчальну подорож «Тур по Закарпаттю» 25-26 квітня 2024 року!

Мета нашої програми полягала в проєктуванні туристичного продукту, реалізації всіх його етапів та організації від генерування ідеї до реалізації в реальних умовах. Наші надзвичайно талановиті студенти Грабовська Наталія, Битчай Яна та Федик Тетяна доклали великих зусиль!

Після завершення подорожі наші майбутні фахівці провели аналіз туристичного продукту, визначили конструктивні особливості та зміни, які рекомендували врахувати при реалізації турпродукту. Також вони висловили свої побажання у форматі «очікування-реальність».

Підтвердженням свідомої громадянської позиції, вдячності за можливість подорожувати, здобувачі освіти зібрали адресну допомогу, кошти для підтримки ЗСУ.