Писанка – оберіг людської душі

Сьогодні  на  Відділенні дошкільної освіти відбулась надзвичайно цікава майстерка з писанкарства, зорганізована викладачем народознавства Ольгою Іванівною Гурей, у якій взяли участь викладачі та студентки-четвертокурсниці.

Нас вчили писати писанки неперевершені майстрині своєї справи.

Наталія Андибур закінчила Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Майстриня творить прекрасне – свій писанковий світ. Вона здавна витвором народного мистецтва, символічним зв’язком поколінь. Творчий дивосвіт писанкарства їмості Наталії розмаїтий, самобутній і справжній, намолений. Вона прагне внести частину своєї душі, свого стилю та почерку в мистецтво авторської писанки та натхненно представила свою виставку шедевральних писанок.

Наше відділення тісно співпрацює з Міським  центром дитячої та юнацької творчості Івано-Франківської міської ради (директорка Ірина Волинська). До  нас завітали заступниця директорки Наталія Мельничук та майстрині, які навчають нас вже другий рік поспіль – Марія Франчук та Марія Онофрейчук.

З великим захопленням, творчим піднесенням, силою внутрішньої енергетики умілі ручки творили магію писанки.

Щиро дякуємо нашим майстриням за безмежну любов до українського народу,  українських традицій, бажання передавати свої вміння іншим!

«Мистецтво єдине, а виявів його тисячі! Мене завжди зачаровувала писанка. Зараз творю свій писанковий світ. Тут поєдную все, що я люблю: мистецтво, духовність, зв’язок поколінь, зберігаю символіку тисячолітньої давнини (ще від трипільських часів) і вношу свій почерк, авторський стиль в це прекрасне мистецтво!!! – стверджує Наталія Андибур. – Я завжди прагнула сама створити своє писанкове диво. Самотужки освоїла традиційну воскову техніку писанкарства, уважно вивчала символіку… Вважаю її шедевром мініатюрного розпису, душею українського народу, мірилом краси, мудрістю поколінь…»

Ой писанко рідна,
Барвистая чічко,