Вміння працювати з бібліотечним фондом – основа якісної освіти.

11 квітня студенти другого курсу спеціальності “Туризм і рекреація”, під наставництвом методиста юридичного відділення коледжу Дем’янчук Ольги Ярославівни, відвідали відділ бібліографії наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Метою візиту було навчання здобувачів освіти користуватися бібліографією для написання рефератів та курсових проєктів. Працівники бібліографії, зокрема завідувач відділу Каруцяк Ольга Богданівна, розказали майбутнім фахівцям як користуватися та шукати потрібну літературу в онлайн бібліотеці та безпосередньо в архівах самої бібліотеки. Ці знання були закріплені декількома практичними завданнями для здобувачів освіти від працівниць бібліотеки. Також, для наочності другокурсникам показали зразки курсових та дипломних робіт минулих років.