Навчальний візит до Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України

Студенти 4-го курсу спеціальності «Право» у межах вивчення дисципліни «Кримінальний процес» взяли участь в навчальному візиті студентів Навчально-наукового юридичного інституту до Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України.

Студенти ознайомилися з основними завдання та функціям бюро, його досягненнями у боротьбі з корупцією та сучасними викликами у цій сфері.

Після лекції здобувачі мали можливість поставити запитання щодо особливостей роботи детективів, умов конкурсного відбору, а також про те, як вони можуть долучитися до боротьби з проявами корупції. Директор бюро Тарас Васильович Лопушанський надав компетентні відповіді, а з приводу допомоги в подоланні корупції порадив студентам починати з себе, бути свідомими громадянами та завжди дотримуватися норм законодавства.

Дякуємо за запрошення викладачу кримінального процесу Лесі Кульчак та організатору цього заходу – директору Навчально-наукового юридичного інституту Юрію Микитину.