Волонтерська діяльність

Студенти Відділення дошкільної освіти Івано-Франківського фахового коледжу беруть активну участь у волонтерській діяльності. Четвертокурсниці разом із викладачкою Гурей О.І. долучаються до плетіння маскувальних сіток у волонтерському центрі «Маскувальні Феї», що знаходиться в Гарнізонно – Парафіяльному храмі ПЦУ на вул. Довженка, 2.

13 березня, під час проведення літературно – музичного свята, присвяченого 210 річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка , було розпочато збір коштів для закупівлі основи та тканини для плетіння маскувальних сіток нашим захисникам на передовій.

21 березня збір закрито і передано кошти Благодійній Організації “Благодійний Фонд “Добро-ДІЇ” в сумі 10 000 грн.

Результати волонтерської справи надихають та ще раз підтверджують, що разом ми непереможні!

Від усього серця дякуємо всім, хто долучився, за вашу великодушність та відданість нашій рідній Україні!

Слава Україні! Героям слава!