Пророчо лунало Кобзареве слово…

Минулого тижня у стінах Юридичного відділення нашого коледжу відбулися урочистості з нагоди 210-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Укотре пророчо й надихаюче лунало Кобзареве слово! Дійство складалося з умовно поділених чотирьох блоків: цікаві й незаанґажовані відомості з життя та творчого доробку Генія, зокрема студенти, викладачі та гості мали можливість почути аудіозапис із голосом вірного сина України й переглянути маловідомі світлини; урочисте читання поезій і душевне виконання віршів-пісень Т. Шевченка; бліц-вікторина та гра «Шевченко запитує…».

Передовсім до пошанування Великого Кобзаря долучилися студентки юридичного відділення, а саме: Шевчук Людмила (ПРк-11) «Мені однаково»; Брунько Лілія та Шунц Вікторія (ПРк-12) «Тополя», «Садок вишневий коло хати»; Пічак Анастасія (ПРк-13) «Заповіт»; Малярчук Анастасія «І мертвим, і живим, і ненародженим…» (Т-11); студентки Тк-21: Катрич Сніжана «Зоре моя вечірняя», Грабовська Наталія «Минають дні…», Кобринська Анастасія «Мені тринадцятий минало», Тіцька Анастасія «Думка», Федик Тетяна «Думи мої…».

Захід відбувся завдяки зусиллям викладачів Родчин Зоряни Ярославівни, Бажалюк Наталії Богданівни та бібліотекаря Кузюк Людмили Ярославівни.