ЗУСТРІЧ З СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

На виконання Закону України «Про фахову передвищу освіту», відповідно до Положення про стейкхолдерів освітньо-професійних програм у Відокремленому структурному підрозділі «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»  взаємодія з роботодавцями, їх організаціями та об’єднаннями, іншими соціальними партнерами, професійними об’єднаннями, які сприяють працевлаштуванню випускників є необхідною складовою функціонування освітнього закладу.

15.02.2024 року відбулася чергова зустріч ради стейкхолдерів освітньо-професійної програми Початкова освіта освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» за спеціальністю 013 Початкова освіта. У зустрічі взяли участь директори ліцеїв Івано-Франківська  Ільчишин Н.Є. та Якимів С.М., Василик М.Д., заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи Полякова Т.В., завідувач Педагогічного відділення Ликтей Л.М., голова ЦК професійної та практичної підготовки спеціальності 013 Початкова освіта Гоцуляк К.І., члени ЦК, студенти коледжу.

Стейкхолдери засвідчили високий рівень теоретичної та практичної підготовки наших випускників, які працевлаштовані у освітніх закладах міста, акцентували увагу на пріоритетних напрямках провадження інноваційної освітній діяльності.