Обмін досвідом заступників директорів

06.02.2024 року з метою обміну досвідом Полякова Тетяна Вікторівна та Никорак Ярослав Ярославович взяли участь у методичному  об’єднанні заступників директорів із навчальної (навчально-методичної) роботи закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області, яке відбулося на базі Університету Короля Данила.

У ході зустрічі розглянуто низку важливих питань, зокрема, питання впровадження дуальної форми здобуття освіти в Україні: досвід та перспективи, яке розкрила представник Науково-методичного центру фахової передвищої та вищої освіти Чайковська А.Б. Лисак Ю.І., представник групи компаній «Agro Region», ознайомив учасників зустрічі з питанням дуальної освіти, досвідом роботодавця. Досвідом впровадження дуальної освіти в коледжі поділилася Кузнєцова Т.М. Нормативні особливості впровадження дуальної форми здобуття освіти висвітлено в рамках виступу Штанька Я.В.