Студенти IV курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» успішно склали державні іспити

Державна атестація випускників спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» традиційно проводиться у вигляді двох іспитів: комплексного екзамену з теорії і практики обслуговування в готелях та екзамену з іноземної мови. Цього року проведення державних екзаменів відбулось в період з 15 січня до 18 січня 2024 р.

 

Екзаменаційна комісія у складі: голови ЕК – кандидата історичних наук, доцента кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму Олександра Новосьолова, секретаря ЕК – спеціаліста вищої категорії Наталії Максим’юк, членів ЕК – кандидата географічних наук, спеціаліста вищої категорії Світлани Павлюк та спеціаліста вищої категорії Галини Яцків, оцінювали теоретичну підготовку студентів, їх практичні навички і вміння та здатність застосовувати їх у фаховій діяльності.

 

Студенти успішно здали іспити та продемонстрували високий рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь.

 

Вкінці державних екзаменів Олександр Васильович Новосьолов звернувся до студентів з вітальним словом та запропонував їм продовжити навчання на факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Вітаємо усіх студентів IV курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з успішною здачею державних іспитів і бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів у житті!!!

Разом до перемоги!