Захист виробничої практики студентів ІІІ курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа

28.12.2023 р. відбувся захист виробничої практики студентів ІІІ курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

На захисті виробничої практики були присутні заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Чупровська, голова ЦК спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Світлана Павлюк, завідувач навчально-методичним кабінетом Василь Глушко та керівник-методист практики Лілія Микитин.

Студенти проходили виробничу практику у різних готельно-ресторанних комплексах нашої області на посаді офіціанта. За період проходження практики з 27.11.2023 р. по 24.12.2023 р., студенти успішно виконали всі поставлені перед ними завдання, отримали позитивні відгуки від баз практики.

На захист виробничої практики усі студенти ІІІ курсу підготували презентації з демонстрацією своїх робіт й матеріалів практики та на високому рівні захистили їх.