Захист матеріалів педагогічної практики студенток групи ПОк-34

10.10.2023 відбувся захист матеріалів педагогічної практики студенток групи ПОк-34

Практикантки поділилися своїми враженнями від проходження практики, на якій змогли краще ознайомитися зі своєю майбутньою професією та зрозуміти чи обрали вони правильний шлях. Здобувачок освіти неабияк вразили вміння дітей, їх щирість, відкритість, дисциплінованість та жага до навчання, а також професійність вчителів, які дали приклад майбутнім педагогам у проведенні уроків, комунікації з батьками та з самими учнями.
Студентки групи ПОк-34 були раді мати за честь проходити практику у 23 ліцеї ім. Романа Гурика. Вони успішно засвоїли вміння і навички у роботі з учнями початкових класів.
На захисті дівчата продемонстрували відеоролик, есе та провели інтерактивну вправу “Колесо фортуни”.