Я – УКРАЇНЕЦЬ, І Я ЦИМ ПИШАЮСЬ!

Я – українець, і я цим пишаюсь! Під таким гаслом розпочався  просвітницький проєкт “Тиждень юного патріота” у Івано-Франківській бібліотеці для юнацтва, у якому взяли участь студенти ВСП “Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника” разом з викладачкою Гавадзин О.Я. У читальній залі книгозбірні презентували книжку «На вістрі кулі» Михайла Батога – письменника і журналіста, члена Національних спілок письменників і журналістів України, переможця та лауреата багатьох літературних премій.  Свою візію від творчості поета висловив Євген Баран – голова обласної організації Національної спілки письменників України, голова Товариства письменників і журналістів ім. І. Франка, літературний критик. Студенти поринули в океан поетичного слова, глибоко відчувши біль зранених сердець ” на вістрі кулі”.