Клуб веселих та кмітливих!

Представники студентського самоврядування Навчально-наукового юридичного інституту та юридичного відділення коледжу (спеціальність Право) організували найпозитивніший захід року – засідання Клубу веселих та кмітливих. Звичайно, зараз нам не до веселощів, однак студенти вирішили надати цій події благодійного забарвлення, перечисливши кошти, що виручили з продажу квитків, на ЗСУ. Таким чином, і корисну справу зробили, і з посмішками провели час у колі друзів – студентів та викладачів.

Свої виступи представили чотири команди, серед яких гідне місце зайняла збірна команда коледжу – «Юрхаб».

Вітаємо наших і сподіваємося, що кожен, хто відвідав цей захід, отримав позитивні емоції та залишився у доброму гуморі!