У коледжі відбулися семестрові огляди робіт студентів 4 курсу із дисциплін “Основи іконографії” та “Робота в матеріалі”.
Здобувачі представили практичні роботи, виконані протягом семестру.Показали свою майстерність в оволодінні техніками і технологіями ікономалярства, народного мистецтва, малярства на склі. Викладачі В.М.Хомин, І.В.Чмелик, Т.І.Французенко та керівництво коледжу гідно оцінили працю студентів та здобуття ними практичних навичок, вмінь і фахових компетентностей, що сприятиме успішній реалізації здібностей майбутніх випускників коледжу.
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/1683884578346-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/1683884578379-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/1683884578351-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/1683884578356-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/1683884578374-scaled.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2023/05/1683884578377-1-scaled.jpg)