Інструктивно-методична нарада щодо проведення виробничої практики з додаткової кваліфікації здобувачів освіти спеціальності 012 «Дошкільна освіта»

На нараді розглядалися питання організації виробничої практики «З додаткової кваліфікації»:

• Заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта ЧУПРОВСЬКА ознайомила з наказом щодо розподілу студенток по ЗДО. Було проведено інструктаж з дотримання правил техніки безпеки та поведінки під час повітряної тривоги.
  • Керівник від коледжу Оксана СЕЛЕПІЙ вказала на основні вимоги щодо проходження практики студентами. Зокрема, про кількість проведених форм роботи з дітьми та виховних заходів, а також про необхідність відображення своєї діяльності у групі соціальної мережі Фейсбук «Знаю-практикую».
  • Викладачі-методисти закцентували увагу на професійних вимогах до студента-практиканта, дали поради щодо дотримання тайм-менеджмену під час освітньої діяльності.

На зустрічі були присутні завідувач педагогічного відділення Оксана СИДОРУК, а також керівники- методисти: Сергій СИДОРІВ, Марія ТРОХИМЧУК, Людмила СКАВІНСЬКА.