Перші кроки до створення екосистеми інноваційного молодіжного підприємництва в Івано-Франківському фаховому коледжі

25.04.2023 року директор Івано-Франківського фахового коледжу  Юрій МОСКАЛЕНКО  взяв участь у презентації програми YEP, яка відбулася на базі  Івано-Франківської обласної військової адміністрації.

Мережа стартап-інкубаторів YEP створює екосистему інноваційного молодіжного підприємництва в Україні.  Ініціатива YEP «Підприємницький університет» реалізується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

В Україні  програма працює вже 5 років. З метою належної реалізації, дію програми продовжено ще на 2 роки. Відрадно, що у такий важкий для держави час, бюджет збільшено майже вдвічі.

Під час зустрічі представники закладів освіти отримали всю необхідну інформацію щодо приєднання до програми та участі у її реалізації.

Щиро віримо у те, що незабаром студенти Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського університету імені Василя Стефаника представлятимуть нові стартапи не тільки в Україні, але й за її межами.