Зустріч працівників поліції із студентами спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

З метою запобігання правопорушень серед юнацтва та молоді, в Івано-Франківському фаховому коледжі було організовано зустріч працівників поліції із студентами коледжу спеціальності 241 “Готельно-ресторанна справа”.

Зустріч провели Остапенко Яна Василівна та Мельничук Мирослав Юрійович – дільничні офіцери Поліція Верховинщини.

Студенти послухали цікаву та корисну інформацію щодо кримінальної відповідальності за певні правопорушення, мали можливість поставити питання офіцерам поліції та почули змістовні відповіді на них.

Розуміємо, що у цей нелегкий час для України, наші захисники та правоохоронці роблять усе можливе, щоб ми почувалися у безпеці.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!