ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ КОЛЕДЖУ

23 березня 2023 року у відповідності до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 10 жовтня 2010 року № 930 (із змінами, затвердженими наказом МОН України від 08 серпня 2013 року № 1135), Положення про атестацію педагогічних працівників ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», затвердженого наказом ректора університету від 26 вересня 2014 pоку №580, Положення про атестацію педагогічних працівників Івано-Франківського фахового коледжу, затвердженого Педагогічною радою (Протокол №1 від 27 січня 2022 року), наказу ректора університету від 22 вересня 2022 pоку №515 «Про атестаційну комісію Івано-Франківського фахового коледжу», відбулося засідання Атестаційної комісії  Івано-Франківського фахового коледжу.

Очолили засідання голова атестаційної комісії, проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат медичних наук, доцент Е.Й. Лапковський та директор коледжу, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат філософських наук, професор Ю.М. Москаленко.

По завершенні доповідей викладачів, котрі атестуються у 2023 році, членами Атестаційної комісії проведено узагальнення досвіду роботи педагогів та, у відповідності до вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників, здійснено голосування.

На підставі ухвали Атестаційної комісії Івано-Франківського фахового коледжу (Протокол №3 від 23.03.2023 року) секретареві комісії, методисту О.Я. Гавадзин доручено упорядкувати атестаційні матеріали та подати пакети документів до Відділу кадрів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.