Любомир Гузар – моральний авторитет української нації

26 лютого виповнюється 90 років від дня народження Блаженнішого Любомира (1933–2017 рр.), кардинала Римо-католицької церкви з 2001 р., глави Української греко-католицької церкви упродовж 2005–2011 рр., який добровільно зрікся цієї посади. У 2005 р. Любомир Гузар був кандидатом на папський престол, а також переніс осідок глави УГКЦ зі Львова до Києва, де ініціював спорудження патріаршого собору Воскресіння Хрестового. Один із засновників та активний учасник ініціативної групи «Першого грудня» (2011 р.).

Студентки групи ПО-25 Івано-Франківського фахового коледжу Анна Бохінська й Тетяна Семен разом зі студентом-практикантом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спеціальності «Політологія» Михайлом Гаргатом пропонують переглянути підготовлений ними відеоролик, присвячений моральному авторитету української нації Любомиру Гузару.