Виховний захід «Куріння чи здоров’я – тобі вибирати»

Напередодні Міжнародного дня відмови від паління, який відзначають у третій четвер листопада, цьогоріч 17 листопада, куратор першокурсників спеціальності «Право» викладач Лілія Ігорівна Калина провела виховний захід «Куріння чи здоров’я – тобі вибирати». Під час заходу було представлено ряд відеоматеріалів, які вказували на шкідливість паління для організму, особливо молодого. Куратор спільно з студентами досліджували і,  начебто, «нешкідливе» паління електронних сигарет (вейп) та кальяну. Відеоролик з аргументованим  підтвердженням вмісту шкідливих речовин у кожному виді паління, а також шкідливість пасивного куріння, не залишила байдужими жодного з присутніх. Як альтернативу курінню, куратор пригостила студентів солодощами. До проведення заходу студентки Друбецька Яна, Крет Дарія та Николин Вікторія намалювали плакати з закликами про відмову від куріння через його шкідливу, пагубну дію на організм.