Робота екзаменаційної комісії спеціальності “Дошкільна освіта” завершена…

Вже зовсім скоро цікаве життя дошкільних закладів доповнять цьогорічні випускниці, здобувачки фахової передвищої освіти Івано-Франківського фахового коледжу!
Робота екзаменаційної комісії завершена… Члени комісії прослухали усні відповіді 81-ї студентки спеціальності «Дошкільна освіта», ознайомилися з розробками (моделюванням) їх занять для дітей дошкільного віку та підготовленою наочністю.
До омріяного диплому лишаються лічені дні… Позаду чотири роки навчання, а попереду щось незвідане, бажане) Нехай все задумане здійсниться!!!
Зичимо вам усім міцного здоров’я, щастя, миру і звичайно ж, успішного, перспективного майбутнього в рідній країні! Ми впевнені, ви станете справжніми професіоналами своєї справи!