До уваги штатних педагогічних працівників Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

« 28 » червня 2022 року в актовій залі коледжу за адресою Бандери, 1 о 10.00 відбудеться офлайн-засідання Педагогічної ради!

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Засідання Педагогічної ради №5 від 28 червня 2022 року

ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж

Прикарпатського університету імені Василя Стефаника»

1. Про підсумки ДА студентів спеціальностей 013 Початкова освіта, 022 Дизайн, 012 Дошкільна освіта, 113 Прикладна математика, 081 Право (Доповідачі: Ликтей Л.М., Сидорук О.М., Наконечна І.М.).
  2. Про переведення студентів на наступні курси, відрахування у зв’язку із завершенням навчання (Доповідач: Гоцанюк Т.В.).
  3. Про виконання плану роботи Івано-Франківського фахового коледжу за 2021-2022 н.р. (Доповідач: Ликтей Л.М.).
  4. Про орієнтовний графік освітнього процесу на 2022-2023 н.р. (Доповідач: Полякова Т.В.).
  5. Різне.

Участь штатних працівників у засіданні Педагогічної ради коледжу обов’язкова!

Адміністрація коледжу