Настановча нарада щодо організації виробничої (педагогічної) практики «З додаткової кваліфікації» студентів четвертого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта

27 квітня 2022 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення виробничої (педагогічної) практики «З додаткової кваліфікації» студентів четвертого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та проінформувала про їх керівників-методистів.

Керівник практики від коледжу, голова циклової комісії професійно-практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта» Оксана Дмитрівна Селепій провела вступний інструктаж з техніки безпеки, а також зауважила про важливість дотримання правил поведінки у разі надзвичайної ситуації в умовах  воєнного стану. Керівники практики груп Сергій Мирославович Сидорів, Марія Олегівна Трохимчук, Ірина Миколаївна Салига, Людмила Михайлівна Скавінська ознайомили студентів з методичними рекомендаціями та програмою виробничої практики, а також розповіли про структуру виконання індивідуального завдання та документації, яка повинна бути сформована та подана на захисті.