ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК масою 56 кг успішно доїхав на передову до наших захисників

Великодні дні зазвичай спонукають усіх по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Завжди, а особливо під час Великодніх свят, ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру. Кожен воїн повинен відчути свято Великодня, його тепло та любов.

Наш юний захисник, Григорій-Ярослав Болехівський, студент ІІІ курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» з Верховини, мужньо захищає рідну Україну на Сході нашої держави. Напередодні Великодня викладачі та студенти Івано-Франківського фахового коледжу долучилися до збору великоднього кошика для нашого студента-захисника та його  побратимів. Великодній кошик із смаколиками та листами від студентів з теплими побажаннями миру й добра успішно доїхав до свого місця призначення.

Захисники висловлюють щирі слова подяки усім, хто долучився, а саме викладачам коледжу @Москаленко @Нестеренко @Максимець @Бей @Сороколіта @Процишин, @Поміркована @Івасів @Бойчук @Нич @Горецька @Тринога, а також усім викладачам, студентам і техпрацівникам Верховинського відділення!!!

Ми обов’язково переможемо ворога! Віримо, що перемога України – це питання часу. Спільно наближаємо цей день. Хай Божа благодать зійде з небес! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Пишаємося @Григорій-Ярослав Болехівський

Слава Україні!