Попередній онлайн захист курсових проектів студентів 3 курсу спеціальності “Дизайн”

13 квітня відбувся попередній онлайн захист курсових проектів студентів 3 курсу. На захисті були присутні викладачі спеціальності “Дизайн” Стребкова І. В., Пазинюк М. В. та керівники проектів Французенко Т. І., Сорока О. В..
Курсовий проект складається з графічної частини (планшета розміром 780 на 780 мм.) та записки.
Багато студентів продемонстрували цікаві сучасні розробки з ландшафтного (лавки з освітленням, перголи, трельяжі, альтанки) й інтерʼєрного (меблі-трансформери, стелажі) дизайну та на високому рівні захистили свою роботу. Аналізуючи матеріальні складові, через пошук аналогів, ескізуючи, використовуючи спеціальну термінологію – окремі студенти показали свою професійність.
Такі студенти, як: Гладун М., Квич З., Шиптур О., Андрусяк А., Губа В., Демʼяник П., Соколовський Ю., Пантус С. без поважних причин не зʼявилися на захисті, за що повідомлені про невиконання своїх академічних обов’язків.