Об’єднані єдиною метою

2 квітня, в онлайн форматі відбувся Всеукраїнський Волонтерський Саміт “Ефективне Волонтерство”. 15 спікерів та 4000 учасників саміту зібралися разом, аби поділитися успішними волонтерськими практиками, підвищити власну ефективність.

Саміт організовано з метою:
-створення майданчику для спілкування професіоналів з усіх куточків світу для оперативного розв’язання питань;
-надихнути один одного на нові перемоги;
-підтримати порадами та корисними контактами.
-поділитися працюючими бест-практиками.

Загалом онлайн-подія була поділена на чотири блоки: організаційна структура, ліки, евакуація та логістика.

Серед 4 тисяч учасників саміту слухачами були студенти Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Оксана Рубаняк, студенка 4 курсу спеціальності Початкова освіта, керівник штабу Добровольчого формування Івано-Франківської територіальної громади №3 поділилася враженями від прослуханого: «З початку масштабного наступу окупанта на нашу землю волонтери щодня допомагають українцям. Вони стали вірними друзями військовим та цивільним, які потребують допомоги. В Івано-Франківську організовано десяток пунктів збору допомоги – це підприємці, громадські організації, спілки, молодіжний простор «Параграф», де члени Молодіжної ради допомагають переселенцям не тільки речима, але й проводять різноманітні події.
Велику підтримку Добровольче формування Івано-Франківської територіальної громади №3 отримало від мого рідного навчального закладу. Викладачі Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника переказали близько 30 тис. грн. для закупівлі форми нашим добровольцям. І це безцінно. Я щиро дякую за це!
Відвідавши саміт, я почула про організації, об‘єднання волонтерів по цілій Україні, які можуть стати у нагоді як моєму місту, так і ми їм. А також я ще раз переконалася, наскільки наш народ прекрасний! Ми переможемо, по-іншому ніяк!»