Навчаємося і віримо у нашу перемогу

Україна БУЛА, Є і БУДЕ! Адже наша талановита молодь – незламна й нескорена! Незважаючи на складний воєнний час, в якому живемо, кожен із нас робить все можливе заради ПЕРЕМОГИ.

На шляху до Перемоги кожен робить свою роботу. Зокрема, студенти ІІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на заняттях з художньої праці (викладач Оксана Цюняк) активно працюють, майстерно виконують практичні завдання, втілюють свої мрії про мирне й щасливе майбутнє нашої держави у композиціях, виготовлених у різних техніках.

У нас сильна, прекрасна держава і вільний народ!

Красивий, щедрий рідний край

І мова наша солов’їна.

Люби, шануй, оберігай

Усе, що зветься Україна.

Будьте патріотами, любіть Україну, нині вона як ніколи, потребує нашої допомоги і молитовної підтримки.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! СЛАВА УКРАЇНІ!