ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ ЗФПО ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01.12.2021 року на базі Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося чергове он-лайн засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулися голова Ради директорів Ростислав НАГОРНИЙ та представник Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Оксана ДЯКІВ.

Під час засідання було заслухано цілу низку актуальних питань, які стосуються освітнього процесу, підвищення якості освіти, обміну досвідом тощо.

Відповідно до порядку денного, досвід роботи Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника презентував директор Юрій МОСКАЛЕНКО. Окрім того, поділився досвідом організації роботи педагогічного колективу щодо реалізації Концепції розвитку STEM-освіти до 2027 року, оскільки її впровадження на всіх рівнях освіти, передбачає встановлення партнерства з роботодавцями та науковими установами, залучає до розвитку природничо-математичної освіти в Україні.

Окрім того, досвід роботи закладів ФПО щодо оцінювання ефективності роботи педагогічних працівників представив Олександр ДЖУРА, директор ВСП «Бурштинський енергетичний фаховий коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу». Про розвиток та впровадження нових форм співпраці з громадами членів ради директорів ознайомив Іван КАЛИТЧУК, директор ВСП «Снятинський фаховий коледж Подільського державного аграрно-технічного університету». Питання організації роботи колективу над вивченням передового зарубіжного досвіду для формування освітніх програм та розвитку професійних компетенцій майбутніх фахівців висвітлила Віра КУЗНЄЦОВА, директор ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій».

Такі зустрічі дають змогу керівникам освітніх закладів ділитися найкращим досвідом та вести конструктивні діалоги щодо підвищення якості освіти в області.