Настановча нарада з практики для студентів 3 та 4 курсів спеціальності 113 «Прикладна математика»

26 листопада 2021 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення виробничої практики «З проектування баз даних» для студентів 4 курсу та навчальної практики «З програмування» для студентів 3 курсу спеціальності «Прикладна математика».

Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та проінформувала студентів про їх керівників-методистів від коледжу. Керівники практики Дмитро Михайлович Солонець, Микола Миколайович Василів та Ярослав Ярославович Никорак ознайомили студентів із методичними рекомендаціями та програмами виробничої і навчальної практик, а також розповіли про структуру виконання індивідуального завдання та документації, яка повинна бути сформована та подана на захисті. Дмитро Михайлович Солонець, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Прикладна математика»), провів вступний інструктаж з техніки безпеки та ознайомив студентів із правилами поведінки на виробництві, базах практики в умовах  карантину.