Підвищення кваліфікації завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти

23 і 24 листопада відбувалося підвищення кваліфікації завідувачів відділень закладів фахової передвищої освіти на базі Науково-методичного центру ВФПО

“Впровадження інноваційних технологій в освітній процес”

У програмі підвищення кваліфікації:

• ВФПО як провайдер інноваційних ідей.
  • Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу ЗФПО відповідно до сучасних вимог.
  • Акредитація освітньо-професійних програм фахового молодшого балакавра, нові підходи та виклики.
  • Організації освітнього процесу в закладах фахової передвищої освіти.
  • Електронні освітні ресурси в професійній діяльності педагогів.
  • Діджиталізація освітнього процесу.
  • Створення безпечного та інклюзивного освітнього середовища, особливості інклюзивного навчання.
  • Особливості підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти. Український досвід.
  • Атестація педагогічних працівників: методичні та організаційні аспекти.
  • Методика впровадження спеціалізованого хмарного програмного забезпечення інструментів дистанційного навчання.
  • Особливості організації освітнього процесу під час змішаної форми навчання.
  • Організація практичної підготовки студентів у відповідності до вимог сучасного виробництва.

З досвідом роботи також поділилася Тетяна Полякова, завідувачка педагогічного відділення Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

У своїй доповіді “Реалізація ідей педагогіки партнерства у ЗФПО в умовах інноваційних трансформацій сучасної освіти” окреслила основні напрями діяльності відділень Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Презентувала форми роботи щодо впровадження цифрової трансформації освіти, як один із пріоритетних напрямів діяльності коледжу.

Охарактеризувала цифрові інструменти, які використовують викладачі у професійній підготовці майбутніх фахівців.