Осінь- мозаїка яскравих барв.

Осіння пора надихала і продовжує надихати багатьох поетів, письменників помічати її незвичайний шарм і звертати увагу на переважну меланхолію. Майбутні вихователі на занятті малювання і ліплення також надихнулись порою осені та вирішили створити оригінальні листівки в техніці кляксографія, монотипія. Для цього використовували інструменти та матеріали: фарби гуаш, папір акварельний та найважливіші інструменти — це листки осінні різної форми, трубочки для води. Кляксографія – це одна з технік арт-терапії, яка полягає в створенні спонтанних клякс на папері за допомогою фарб. Моноти́пія — це різновид графіки, виконаний шляхом малювання на гладкій поверхні, яка не поглинає фарби. Також студенти створили оригінальні натюрморти з фруктів в техніці пуантелізм. Для техніки пуантелізму потрібно ватні палочки, папір акварельниі фарби гуаш, акварель. Пуантелізм (фр.pointillisme,від pointillé —«пунктир») — стиль в живописі, що належить до постімпресіонізму. Як кажуть студенти, що засвоєні техніки на занятті понесуть до своїх майбутніх вихованців.